Zespół DATASERVE

Jesteśmy stabilnym, systematycznie rosnącym zespołem doświadczonych specjalistów w zakresie szeroko rozumianego Business Intelligence, Artificial Intelligence oraz Machine Learningu.

 • Firma
 • O nas

Naszą misją jest dostarczanie WIEDZY
prowadzącej do trafniejszych decyzji.

DATASERVE wspiera klientów w rozwoju i w realizacji celów biznesowych dostarczając usługi i rozwiązania oparte na najnowszych osiągnięciach technologii informatycznych.

Świadczymy usługi konsultingowe zarządzania jakością danych, usługi wdrożeniowe systemów klasy business intelligence, usługi analityki predyktywnej z wykorzystaniem mechanizmów uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji oraz dostarczamy autorskie produkty do zarządzania danymi.

Od 2006 roku w DataServe (wcześniej BI Insight) łączymy technologiczną wiedzę i rynkowe doświadczenie. Od początku działalności projektujemy i wdrażamy rozwiązania bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych.

Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę według najwyższych standardów.

Nasze wartości

Orientacja na klienta

Uważamy, że aby osiągnąć sukces musimy nieustannie poznawać i rozumieć naszych Klientów, przewidywać co cenią i jakie są ich oczekiwania. Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali niezawodne, zrównoważone, ale przede wszystkim opłacalne i dochodowe rozwiązania

Profesjonalizm

Do wszystkich naszych projektów podchodzimy w sposób systematyczny i zorganizowany, korzystając z naszej wiedzy i dostarczając w ten sposób wiarygodne wyniki. Wyróżniają nas jasno zdefiniowane procesy, które zapewniają powtarzalną i wysoką wydajność przez cały czas.

Uczciwość

Uważamy, że uczciwość jest podstawą zaufania i fundamentem wzajemnie korzystnych relacji ze wszystkim pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Postępujemy zgodnie z wewnętrznymi procedurami, zasadami etycznymi i przepisami prawa.

Inteligencja

Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje. Nasz zespół kieruje się ciekawością i otwartością. Staramy się być elastyczni, aby stawiać czoła nowym wyzwaniom. Nasza niezależność i podejście do innowacji czynią nas przyszłościowymi.

Innowacyjność

Uważamy, że innowacyjność jest niezbędna do trwałego rozwoju. Opiera się z reguły eksperymentowaniu i na licznych, drobnych zmianach kierunku, które prowadzą do odkrywania nowych produktów, usług, rynków oraz modeli biznesowych.

Zaangażowanie

Oczekujemy od pracowników pozytywnej postawy wobec firmy oraz jej wartości. Wiedzy oraz świadomości jakie znaczenie ma jego praca dla wszystkich interesariuszy.

Co nas wyróżnia

 • kilkunastoletnie doświadczenie pomogło nam w wypracowaniu najlepszych praktyk i wysokiej jakości produktów oraz usług.

 • silne ukierunkowanie na rozwiązywanie konkretnych problemów biznesowych klienta.

 • innowacyjność przejawiająca się ofertą autorskich produktów
  oraz zastosowaniem technologii i rozwiązań liderów rynku IT.

 • znakomite kompetencje w zakresie informatyzacji i optymalizacji strategicznych obszarów działalności przedsiębiorstw i administracji.

 • uczciwość, rzetelność, niezawodność i długofalowa współpraca 
  z klientami.

Posiadamy aktualny certyfikat jakości potwierdzający zgodność naszego systemu z wymaganiami normy ISO 9001:2015 w zakresie usług analizy danych, wytwarzania oprogramowania analitycznego oraz sprzedaży oprogramowania do analizy danych.

Bądźmy
w kontakcie

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć jak możemy razem wygenerować
wartość

+48
Szukaj

  Klikając w okienko, zgadzam się na użycie moich danych, które będą wykorzystane tylko do obsługi tego zapytania.